25.9.2017 -

Vaše malá holčička si to zaslouží

http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp http://www.detskakrasa.cz/deti/eshop/8-1-SPERKY-S-DIAMANTY-pro-dosp

Narodila se teprve nedávno, a přesto už se kolem ní točí celý Váš domácí vesmír, a navíc se Vám to zdá naprosto přirozené a samozřejmé? Ano, i takový vliv má na některé maminky a tatínky narození jejich prvního miminka, zvláště na tatínky, pokud novorozencem je holčička. Pokud ano, jistě přemýšlíte i o tom, jakými prvními dětskými náušnicemi byste vhodně podtrhli její něžnou krásu.

Překrásná mladá dáma

V naší nabídce najdete nejeden překrásný model z bílého zlata i z hřejivého žlutého zlata. Náušničky jsou osazeny barevnými zirkony v mnoha odstínech tak, abyste svou oblíbenou barvu mohli denně vídat na své oblíbené děvence. Se šperkem nebo kompletem od nás z ní rázem bude překrásná mladá dáma, stejně jako její maminka. Vaše děvčata budou mít radost!

Vaše malá holčička si to zaslouží
3 (60%)2

Nezařazené Dětské náušnice /